Dom Mody Meblowej Novelle na targach WARSAW HOME EXPO 6-8.10.2017

19 Październik 2017
warsaw-home-expo-novelle-targi-wnetrz-dom-mody-meblowej-design

Warsaw Home to dopiero druga edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo- dekoracyjnej w całej Polsce i zza granicy. Produkty i projekty zaprezentowało ponad 600 wystawców, których ekspozycje zajęły 70 tys. m2.

Wydarzenie było dobrze zorganizowane, a wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie. W tym roku zagospodarowane były już 3 hale i naprawdę czuć było klimat najlepszych targów światowych.

Novelle prezentowało się w hali E na 154 metrach kwadratowych ekspozycji, wzorowanej na międzynarodowych targach w Mediolanie. Nasza silna i dobrze zorganizowana ekipa z produkcji spisała się na medal i w ciągu zaledwie trzech dni postawiła prawdziwy Dom Mody Meblowej Novelle! Dla klientów detalicznych, hurtowych jak i biznesowych była to doskonała okazja do obejrzenia wszystkich naszych nowych kostiumów (wraz z naszą najnowszą kolekcją!) w jednym miejscu. Nasza marka była odkryciem tych targów- na uroczystej Gali zostaliśmy nominowani do nagrody za najlepsze stoisko Hali Furniture& Decorations.

Celem targów było z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowych kontraktacji, z drugiej zaś przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Dla Novelle wydarzenie to było okazją do promocji marki oraz naszych salonów firmowych, jak też nawiązanie nowych kontaktów do współpracy. Nasze stoisko odwiedzili architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm, sklepów oraz klienci indywidualni. Frekwencja była bardzo duża- już po godzinie od otwarcia targów brakowało miejsc parkingowych. Rozdanych zostało ponad 800 ulotek z adresami i kontaktem do salonów. Pracowałyśmy w pocie czoła- prócz rozmów z odwiedzającymi, serwowałyśmy wytrawne przekąski, kawę i ciasto, a nawet lekkie drinki! :) Odwiedziło nas mnóstwo wspaniałych gości, między innymi Dominika Rostocka, Maciejka Peszyńska- Drews, Marcin Tyszka, Viola Piekut oraz wiele innych osobistości, których tożsamość rozpoznały zapewne jedynie nasze dziewczyny z Warszawy. ;)

Wróciliśmy z głowami pełnymi pomysłów i inspiracji. Jesteśmy mocno zmotywowani- nasze stoisko było w trójce najlepszych wystawców naszej hali. Poprzeczkę postawiliśmy bardzo wysoko, jeśli więc za rok wrócimy na Warsaw Home Expo- nasza ekspozycja z pewnością wygra!

Targi Warsaw Home Expo w Nadarzynie okazały się dla nas wielkim sukcesem!

ptak-warsaw-expo-dom-mody-meblowej-novelle-2017
warsaw-home-expo-dom-mody-meblowej-novelle-no7-nowy-kostium-meblowy-fotel-bob-stolik-cameo-dumny-goryl-noveliusz
warsaw-home-expo-novelle-dom-mody-meblowej-targi-wnetrz-2017nadarzyn-stoisko-targowe
dominika-rostocka-jan-nowak-wlasciciel-firmy-meblonowak-magdalena-nowak-trzesiok-dyrektor-kreatywna-novelle-warsaw-home-expo-2017-architekt
warsaw-home-expo-2017-uroczysta-gala-novelle-nominacja-najlepsza-hala-furniture&decorations
warsaw-home-expo-novelle-dom-mody-meblowej-targi-wnetrz-2017-team-dyrektor kreatywna
jan-nowak-wlasciciel-firmy-meblonowak-magdalena-nowak-trzesiok-dyrektor-kreatywna-novelle-warsaw-home-expo-2017
warsaw-home-expo-novelle-team-wartosci-marki-stoisko-targowe
warsaw-home-expo-novelle-magdalena-nowak-trzesiok-dyrekor-kreatywna-rozmowa-na-targach-wnetrz