Idea Novelle

Wnętrza są jak kobiety. Oryginalne, indywidualne. Niepowtarzalne. Mające swoją własną aurę, koloryt i smak. Tak, jak kobiety, wnętrza tworzą atmosferę domu. Kobietą jest właśnie Novelle: elegancką i szykowną, z lekka ekstrawagancką, nieco niepokorną. A także – jak to kobieta – modną. I zmienną. Novelle powie Ci, co w tym roku będzie obowiązywać we wnętrzach. Jakie kształty, tekstury, jakie kolory. I co z czym połączyć, żeby uzyskać efekt świadomej siebie, oryginalnej elegancji. Dalekiej od szablonu, konwencjonalności. Jak najdalszej od nudy. Meble Novelle, tak jak suknie, szyte są na miarę. Fasony, materiały, wykończenie – umiejętnie dopasowane do charakteru wnętrza, do smaku użytkowników. Tak rozkwitają meble Novelle: jak kobiety, fascynujące, piękne.

Pracownia meblarska

Projektując meble łączymy design z najlepszymi tradycjami rzemiosła. Każda z tych dziedzin wymaga biegłości, znawstwa, prawdziwego mistrzostwa. Zatrudniamy pracowników o rozległym doświadczeniu, mających do dyspozycji nowoczesne technologie. Satysfakcjonuje nas bowiem tylko najwyższa jakość – nasze meble sygnujemy znakiem Best Quality potwierdzając, że są to kreacje zapięte na ostatni guzik.

Materiały najwyższej klasy

Używamy tylko najlepszych materiałów i tkanin – głównie włoskich. Poddajemy je bezkompromisowej selekcji. Wybieramy wśród takich, które nawiązują do klasycznych wzorów i faktur, ale wykonane są według najnowocześniejszych technologii; gwarantuje to ich piękno, ale i funkcjonalność. Do mebli tapicerowanych używamy sprężyn sinusoidalnych, zapewniających meblom odpowiednią sprężystość, a także odporność na odkształcanie się.

Meble szyte na miarę

Oferujemy meble, które mogą być skrojone na miarę każdego wnętrza – będą wtedy do niego pasować jak dobrany garnitur, jak odpowiednia suknia. Mogą Państwo swobodnie korzystać z wielu dostępnych wybarwień drewna i wielu kolorów wybranych tkanin. Dodatkowo oferujemy gamę wykończeń specjalnych (np. szlagmetal).

Szyk z nutą ekstrawagancji

Opracowujemy kolekcje autorskie – unikatowe i oryginalne, szykowne i czasem lekko ekstrawaganckie. Wprowadzamy wnętrza w świat mody, wyznaczając trendy i proponując nowe kolekcje prosto spod igły.

Kompetentni doradcy

W naszych salonach czeka na Państwa atrakcyjna oferta oraz sprawna i kompetentna obsługa. Chętnie służymy wszelką radą, pomocą, informacją. Pomoże to Państwu wybrać najlepiej i oszczędzi cennego czasu – ku Państwa satysfakcji i wygodzie.

Pomoc w aranżacji wnętrz

Współpraca z projektantami wnętrz pomoże nam przygotować dla Państwa najlepszy projekt. Nasi doradcy chętnie służą radą i pomocą. Dzięki przygotowanym dla Państwa wizualizacjom będą Państwo mogli na własne oczy przekonać się, czy wybrane meble i dodatki będą się dobrze prezentowały razem. Zapraszamy do dokonania pierwszych przymiarek.

Transport

Gwarantujemy dostawę na terenie całego kraju – w umówionym, dogodnym dla Państwa czasie.

Gwarancja i serwis

Jesteśmy pewni jakości, jaką oferujemy – dlatego dajemy Państwu gwarancję na zakupione meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Służymy także sprawnym serwisem pogwarancyjnym i realizacją szybkich napraw.

Dekoracje i dodatki

W starannie zaaranżowanych wnętrzach meblom towarzyszą różnorodne dodatki dekoracyjne, umiejętnie kształtujące styl. Oferujemy Państwu szeroki wybór wysmakowanych lamp, luster, naczyń i różnorakich dodatków.