Gala Perły GentleWoman

13 Czerwiec 2016

Sobota 11 czerwiec 2016 . Ciepły i nastrojowy wieczór. Centrum Katowic. Legendarny Hotel MONOPOL.

Magiczna i uroczysta Gala Perły GentleWomen dedykowana wyjątkowym kobietom  to wydarzenie unikatowe na mapie Polski.

Choć trudno w to uwierzyć Inauguracyjna Gala już za nami!

Teraz „Perły GenteWoman” są ozdobą wyjątkowych kobiet, pochodzących z południa Polski – od Wrocławia po Rzeszów. Perłą uhonorowana została Magdalena Nowak-Trzęsiok w kategorii Biznes i Innowacje za tworzenie niebanalnych mebli klasycznych w modowych kostiumach.  

Kulisy tego wyjątkowego wieczoru, który jednogłośnie był spotkaniem klasy i elegancji znajdziecie w galerii zdjęć.

Tak wygląda świat GentleWoman portalu http://gentlewoman.media/.

Scena muzyczna podczas Gali tętniła życiem.

O oprawę muzyczną zadbała Basia Janyga, która oprócz tego, że była finalistką programu The Voice of Poland, prowadzi Fabrykę Talentów, swoiste Centrum Edukacyjno-Artystczne. Każdy koncert Basi to niezapomniane przeżycie.

Na tak wyjątkowej Gali nie mogło zabraknąć także gentlemanów:

Tymoteusz Bies, uczestnik Konkursu Chopinowskiego, laureat wielu prestiżowych festiwali, koncertujący na światowych scenach w Europie, m.in. w Paryżu i Sankt Petersburgu, przeniósł nas do świata muzyki klasycznej w zupełnie nowej odsłonie.

Tymoteusz w duecie z Adamem Jędrysikiem, laureatem ogólnopolskich konkursów jazzowych, doszkalającym się pod okiem wyjątkowych autorytetów w świecie muzyki, zaprezentowali oryginalne aranżacje podczas Gala After Champaigne Party.

Ucztę dla oczu zapewnił pokaz kolekcji sukien projektanta ZUHAIR MURAD. Jego kreacje zachwycają romantycznością i wysoką jakością materiałów. Jeszcze niedawno suknie ZUHAIR MURAD można było podziwiać na czerwonym dywanie w Cannes. Kreacje libańskiego projektanta miały swoją premierę w Polsce podczas Gali GentleWoman.

Obrazami galerii sztuki Dagma Art zachwyciła się większość Pań.
Strefa sztuki, w której można było podziwiać okulary biżuteryjne od brylOOwnia, meble Novelle - Home Couture oraz wspomniane obrazy, przyciągała wzrok!

Ten wyjątkowy wieczór poprowadziła niepowtarzalna Patrycja Tomaszczyk-Kindla.