Kostiumy meblowe No 3 Dodatki dekoracyjne

02 Wrzesień 2015
Dodatki dekoracyjne sezonu jesień/zima

Niczym projektanci mody, kreatorzy z  branży wnętrzarskiej wraz z nadejściem kolejnego sezonu pokazują nową linię dodatków dekoracyjnych. W tym roku miedź jest na wagę złota. Miedź wraz ze złotem pojawia się tak naprawdę we wszystkich strefach wnętrz, od oświetlenia czy mebli, po elementy dekoracyjne. Pamiętajmy jednak, że wprowadzając do naszego mieszkania złote i miedziane akcenty, musimy zachować umiar. Powinny podkreślać stylistykę wnętrza i stanowić jego oryginalny dodatek, a nie wręcz przeciwnie – przytłaczać.  W poprzednim sezonie Novelle pokazała miedziane świeczniki wazony – niezmiernie cieszy nas fakt, że klienci pokochali te dodatki i cieszą się one tak dużym powodzeniem.  W tym sezonie również proponujemy złote i miedziane akcenty. Miedziany blask dostrzec można na dekoracyjnych lampionach, ramkach obok łóżka Grace, oraz w dodatkach w bukiecie kwiatów. 

Zaproponowany na stole Klo wazon wraz z jesiennym bukietem to idealna ozdoba jadalni czy salonu właśnie w tym momencie roku, kiedy kończy się lato a zaczyna jesień.

Lustra w tym sezonie na frontach mebli nabrały brązowego blasku z wyjątkiem jednego lustra dekoracyjnego. Okrągłego, bogato zdobionego lustra pokazanego w czasie tegorocznej sesji zdjęciowej nad toaletką Klo. Jest to lustro niezwykłe – samo jest mocnym akcentem dodającym wnętrzu charakteru. Jedno jest pewne, to lustro niezależnie gdzie zostanie zawieszone przykuwa wzrok.

Dodatki dekoracyjne sezonu jesień/zima
Dodatki dekoracyjne sezonu jesień/zima
Dodatki dekoracyjne sezonu jesień/zima
Dodatki dekoracyjne sezonu jesień/zima