Kostiumy meblowe No 3 Toaletka Klo

02 Wrzesień 2015
Toaletka Klo, pufa Pia

Z pracowni Novelle w sezonie jesień/zima wyszła starannie przemyślana, dopracowana w każdym calu toaletka Klo. Myśl jaka towarzyszyła twórcom to proporcje, precyzyjniej rzecz ujmując perfekcyjne proporcje. Lekka, wygięta, kanciasta noga przy minimalistycznym blacie stworzyła mebel o nowoczesnym wyglądzie. Forma idealnie sprawdzi się w  nowoczesnych aranżacjach z kolekcją Musa, Charme, Bombato, Luna. W połączeniu z Musą zalecamy domówienie blatu lustrzanego w kolorze srebrnym lub brązowym nawiązującym do koloru frontów komody Musa. Bardzo dobrze toaletka komponuje się z lustrami  MIMI i LOLA.

Toaletkę dostępna w dwóch wymiarach. Schowana długa szuflada to praktyczny atut a to, że jest bez uchwytu nie zaburza odbioru formy mebla.  Dla kobiet, które będą stosowały ją jako toaletkę możliwość zamówienia toaletki z nadstawką, w której możemy schować dodatkowe przedmioty, biżuterię, kosmetyki.  

Toaletka Klo z powodzeniem może być używana jak biurko pod laptop, szuflada toaletki z powodzeniem zmieści laptop nowej generacji. Jej wysokość i szerokość pozwala na dostawienie krzesła. Gdzie jeszcze możemy zaaranżować toaletkę Klo? Sypialnia, salon łazienkowy, pokój dziecięcy/młodzieżowy.

Rodzina Klo to także konsola Klo oraz stół Klo.

Zainspiruj się biurkiem Egiza – Klo to także nieograniczone możliwości.

Toaletka Klo, pufa Pia
Konsola Klo