стульчак "Emma"

Opis

 Komoda Emma to najnowsza propozycja marki Novelle z kolekcji NEW LOOK. Wnętrze Emmy skrywa przemyślaną koncepcję barku z szklaną półką i tyłem ze srebrnego lustra. Ponadto wyposażona została ona w wysuwany blat, wzbogacając funkcjonalność mebla.

Awangardowe wykończenia i dodatki komody Emma aktualizują klasyczną formę barku, dostosowując mebel do nowoczesnych wnętrz i panujących trendów.

Kubiczny korpus osadzony jest na wysokich smukłych nogach, zwężających się delikatnie u dołu. Zabieg ten w połączeniu z ascetyczną kolorystyką nadają całości lekkości i zwiewności. Wysuwany blat zlicowany z korpusem pozwala na pełen wydźwięk formie frontu z efektem 3D.

Perłowa barwa z wykończeniem w kolorze matowego złota to klasyczne połączenie. Chłodna, minimalistyczna i czysta barwa urozmaicona jest tu złotymi dodatkami w postaci uchwytu z litego mosiądzu oraz złotej stopki na nogach z drewna bukowego.

Klasyczny mebel w modnym kostiumie adresowany jest do miłośników wnętrz, którzy poszukują połączenia ponadczasowego szyku i modnej ekstrawagancji. Klienci Novelle to głównie kobiety, osoby światowe, podatne na trendy w modzie i wnętrzarstwie. Dlatego model bezpośrednio przenosi inspiracje modowe do branży meblowej.

Wysoka jakość materiałów oraz staranne wykonanie wzbogacają estetykę mebla, która w połączeniu z wyszukanym i nienagannym wzornictwem jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom klienta.

Dane techniczne

Wymiary zewnętrzne: 
EMD70 Komoda Emma fronty pełne 3D 80/40/127
EMD73 Komoda Emma fronty lustrzane 80/40/127
EMD80 Komoda Emma fronty pełne 3D z funkcją barku 80/40/127
EMD80 Komoda Emma fronty lustrzane z funkcją barku 80/40/127
powrót do kategoriiZapytaj o kolekcję

Inne produkty z tej kategorii