Polska marka

Nie jest to pusty frazes, tylko idea naszej pracy. Meble Novelle wykonujemy na bazie wyspecjalizowanego zaplecza stolarskiego, które przez lata budowała nasza marka. Wyrosło ono na terenie zagłębia meblarskiego a jego główna siła to stabilna tradycja stolarska. Dzięki tym cechom mamy pełną kontrolę nad jakością i możemy dostarczyć produkty, które będą cieszyć Cię przez dziesiątki lat.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Wiemy jak ważne jest dla naszych klientów dopasowanie mebla do aranżacji całego pomieszczenia. Dlatego w ramach usługi zamówienia Novelle jesteśmy w stanie zmienić kostium mebla na taki, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Paleta kostiumów Novelle jest dostępna w każdym z naszych salonów.

Ręcznie przygotowane

Każdy z naszych mebli od zera jest tworzony ręcznie. Od najmniejszych drobiazgów po złożenie całego mebla. Od lat jest to nasz niezawodny sposób kontroli jakości, który sprawia, że meble wykonane w pracowni Novelle cieszą całe pokolenia rodzin. Dzięki temu rozwiązaniu, jesteśmy w stanie spełnić również Twoje najskrytsze marzenia.

Formularz kontaktowy

8 + 11 =