Krzesło Ovale
Krzesło ręcznie wyklejane srebrnym szlagmetalem; model idealny dla wszystkich miłośników łączenia stylów i przełamywania schematów.
KRZESŁO OVALE
Klasyka w odświeżonej wersji – model idealny dla wszystkich miłośników łączenia stylów i przełamywania schematów. Wyróżnia się delikatnie wygiętymi ludwikowskimi nóżkami oraz ozdobną, rzeźbioną ramą. Stelaż ręcznie wyklejany srebrnym szlagmetalem, pokryty patyną to po prostu majstersztyk. Połączenie srebrnego wykończenia z miękką welurową tkaniną w kolorze ecru tworzy wyjątkowo kobiecy i stylowy look. Mebel idealnie sprawdzi się zarówno w zestawie przy stole jadalnianym oraz jako singiel w salonie, hallu czy w sypialni przy toaletce.
Istnieje możliwość wykonania tego modelu w dowolnym wybarwieniu i tkaninie z bogatej oferty Novelle;
*w przypadku zmiany wykończenia mebla produkt podlega indywidualnej wycenie; w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z dowolnym salonem Novelle lub skorzystania z opcji „zapytaj o produkt”.
| Wymiary | 48 × 58 × 97 cm |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Srebrny |
| Tkanina | George Icicle 900 |
| Kolor dodatkowy | Beżowy |
| Wybarwienie | Srebro wyklejane patyna całościowa SW21 |
| Czas realizacji | 6-8 tygodni (ten mebel wyprodukujemy specjalnie dla Ciebie) |
| Index | OVK5A |
| EAN | 3010000001768 |
Inne warianty produktu:
Może spodoba się również…
Produkt niedostępny online
Krzesło Ovale
1120,00 zł








